W PIĘCIU NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTACH O NAS

1

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem!

Początki naszej firmy sięgają 1993 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie w Ustrzykach Dolnych, konsekwentnie rozszerzając ofertę i umacniając naszą pozycję rynkową. Czy jesteśmy tylko firmą lokalną? Nasze produkty docierają do wszystkich regionów Polski, a także do Niemiec, Anglii, Irlandii oraz na Słowację i Ukrainę.

2

Dysponujemy sprawnym personelem!

Nasz zespół to zgrany i doskonale działający kolektyw. Potrafimy zadziwić szybkością realizacji, celnością rozwiązań, precyzją wykonania, a także wspomóc fachową poradą. Każdy, kto choć raz skorzystał z naszych usług wie, że nie są to puste słowa!

3

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem!

Nasze zaplecze techniczne i technologiczne spełnia wszelkie światowe standardy i pozwala na osiąganie efektów, których oczekują nawet najbardziej wymagający klienci. Własna linia produkcyjna zapewnia nam wytwarzanie na miejscu ok. 60% wyrobów poligraficznych oraz ok. 70% pozostałych produktów. To naprawdę dużo, zważywszy, że nie jesteśmy korporacją z rozsianymi po świecie fabrykami. Własna produkcja daje nam możliwość własnej kontroli jakości!

4

Dysponujemy wsparciem sieci renomowanych partnerów!

Długoletnia działalność naszej firmy zaowocowała cennymi kontaktami handlowymi z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów, technologii oraz usług. Warto tu wspomnieć przede wszystkim o wejściu do sieci D&D Partner. Dzięki temu mogliśmy poszerzyć naszą ofertę, zapewniając klientom jakość, za którą osobiście poręczamy.

5

Dysponujemy materiałami i półproduktami najwyższej jakości!

Nasze doświadczenie oraz korzystne układy handlowe wykorzystujemy w umiejętny sposób. Sprowadzamy wyłącznie dobre materiały w wyłącznie dobrej cenie. Dzięki temu nasz współczynnik ceny do jakości jest zawsze satysfakcjonujący dla klienta.